Yeni Evlenenler İçin Perde Modelleri

                       

Yeni Evlenen Çiftler İçin Perde Dekorasyon Fikirleri

Yeni evlenen çiftler için perde dekorasyon fikirleri, tutacağınız ve oturacağınız evin genel yapısını oluştururken size rehberlik eder. Ruh halinize ve zevklerinize göre sade perde modelleri ya da daha göz alıcı seçenekleri tercih edebilirsiniz. 

Sevdiğiniz mobilyaların tarzı, duvarlarınızın renkleri, perde seçiminde öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken detaylardır. Bunun dışında odalarınızın büyüklüğü, pencerelerinizin büyüklüğü ve duruşu, perdelerinizin bulunduğu alana uyum sağlaması için önemlidir. 

Duvara uygun perde seçimi yaparak oda içi estetiği sağlamak için ilk adımı atabilirsiniz. Duvar, perde ve mobilya rengi uyumuysa bir iç mekânın şıklığının en somut temsilcisidir. Demirci Perde size özel şık, farklı renklerle uyumlu, kullanımı keyifli perde seçenekleri sunar. Şimdi sipariş vererek evlerinizin şıklığını ve estetiğini zenginleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: En Çok Tercih Edilen Perde Modelleri

yeni evlenenler için perde modelleri
 

Şık ve Sade Perde Seçenekleri

Perde ve dekorasyon renkleri, şık ve sade seçeneklerde tek renk ve pastel tonlarla ön plana çıkar. Şık ve sade perde seçenekleri, oda dekorasyonunda mobilyalarınızın genel havasına uygun modelleri ifade eder. Şık perde modelleri, huzurlu bir iç mekân dekorasyonu için sıklıkla tercih edeceğiniz seçeneklerle ön plandadır. 

Perde modellerinde şık bir sadelik elde etmek için pudra, bej, ekru, sütlü kahve, fildişi gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Sade perde tasarımları, genellikle çok iddialı olmayan, tamamlayıcı renkleri içerir. Doğal renkleri içeren son dönemin modası kahve tonları perdelerde sıklıkla yer bulur. Taş rengi ve dokulu perde tasarımları, doğal ahşap görünümü ve renginin ağır bastığı mobilya tasarımlarını krem, beyaz ve yeşil tonlarıyla tamamlayabilirsiniz. Farklı renk kombinasyonları için hem perde hem de mobilya araştırmasıyla seçeneklerini arttırabilirsiniz. 

sik perde seçenekleri

Renk Uyumlarıyla Oluşturulan Dekorasyon

Renkli perde seçenekleri, sarı, turuncu, petrol yeşili, fıstık yeşili, bordo, mürdüm gibi renklerin ön plana çıktığı canlı renklere sahiptir. Renk uyumu tül, fon ve stor perde gibi üçlü setlerde tül ve stor beyaz ya da krem rengiyle kombine kullanıma uygundur. 

Gri, ekru, sütlü kahve üçlüsüyle bir renk uyumu da yakalayabilirsiniz. Kapıların ve duvarların rengiyle dekorasyona renk katan perde seçenekleriyle evlerinizin odalarına uygun farklı alternatifleri seçebilirsiniz. 

Perde Ve Mobilya Uyumunu Sağlama

Mobilya ile uyumlu perdeler, her zaman mobilya ve perde renginin birebir uyumlu olması gerektiği anlamına gelmez. Ama mobilyada baskın olan renkle perde renklerinin birbirine uyması önemlidir. Taba rengi koltuk tasarımlarında, ekru ya da taş rengi perdelerle uyumlu bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. 

Perde ve mobilya kombinasyonu, antrasit koltuk, yeşil perde uyumu ön plana çıkar. Füme rengi koltuklarla mürdüm, kavuniçi, pembe tonlarını uyumlu şekilde kullanabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir: Yeni ve Trend Perde Modelleri

Duvar Renkleriyle Uyumlu Perde Seçenekleri

Duvar renkleri ile perde uyumu, aynı rengin farklı tonları olabilecek şekilde sağlanabilir. Beyaz duvara, somon rengi, gri, antrasit, petrol yeşili, taş rengi gibi seçenekleri bir arada kullanabilirsiniz. Gri duvara taş rengi, taba rengi, somon rengi, füme rengi gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bu konuda zorluk yaşıyorsanız perde seçimi yaparken, firmadan duvar renginize uygun perde tavsiyeleri alabilirsiniz.

Demirci Perde kalitesiyle evlerinize gelen perde modellerini evinizle mükemmel uyumlu şekilde seçebilmek için fikir edinebilirsiniz. Siparişinizi vermeden önce farklı perde modellerini ve renklerini görüntüleyerek evinize uygun modelleri belirleyebilirsiniz. 

22 Kasım 2023
Perdelerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın !

© 2023 Demirci Perde. All rights reserved.

Powered by Enes Medya | yonkasoft.com