Zebra Perde

Zebra Bambu Perde

Zebra Perde Modelleri

Zebra perde modelleri arasından seçim yaparken tül, plise ve fon perde malzemelerinin mekanizma içindeki kullanım şekline dikkat edebilirsiniz. Çünkü zebra perdeler de kendi içinde farklı modellere sahiptir. Perde tercihinizi zebradan yana yapacaksanız, pencerelerinizin üzerinde estetik görünüm sergileyecek modeller için doğru rengi ve ölçüyü seçmelisiniz. Bunun için almak istediğiniz perdenin özelliklerini araştırarak işe başlayabilirsiniz. 

Şimdi Demirci Perde kalitesinin evlerinizdeki somut yansımasıyla tanışmak için perde siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Zebra Perde Özellikleri

Zebra perde özellikleri, klasik perdeden farklı olarak size bazı avantajlar sunar. Zebra perde modellerinin özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Kumaşların dayanıklılığı çok yüksektir.
  • OEKO-TEX Standart 100 sertifikalıdır.
  • 1.sınıf alüminyum ve plastik malzemeden üretilmiştir. 
  • Montaj aparatı ve çocuk kilidiyle birlikte teslim alabilirsiniz. 
  • Nemli bez yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz. 
  • Lazer kesim tekniği kullanılarak üretilir, kesilen kısımlarında atma problemi yaşamazsınız.

Zebra Perde Renk Seçenekleri

Zebra perdelerde renk çeşitleri, taş rengi, bej, ekru, sütlü kahve gibi seçeneklerden oluşur. Parlak ve mat renk seçenekleriyle evinizin gelen havasına uygun seçimler yapabilirsiniz. Zebra perde renk seçenekleri, genellikle açık ve pastel tonlara yakın zenginliği barındırır. Bu da evinizin ve iç mekânların huzurlu alanlar olmasına yardım eder. Dekorasyonda ne kadar uyumlu renkleri tercih ederseniz ruhsal yapınızı da buna paralel olarak dengeleyebilirsiniz. Huzurla kullanacağınız zebra perde sistemleriyle mahremiyetinizi koruyabilirsiniz.  

Zebra Perde Montajı

Zebra perde kurulum işlemini yaparken zorlanmazsınız. Hatta kurulum aparatları yardımıyla perdenizi, son derece hızlı şekilde kurabilirsiniz. Talimatları takip ederek yapabileceğiniz zebra perde montajı, sizi yormaz. Kornişten perde düğmelerini tek tek sökmekten çok daha kolay ve hızlıdır. Sırf bu özelliği için bile zebra perde modellerini tercih edebilirsiniz. Perdelerinizi saniyeler içinde kurarak en kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Zebra Perde Nasıl Yıkanır?

Zebra perde temizliği, kurulumu kadar kolaydır. Nemli bez yardımıyla perdenizi silerek temizleyebilirsiniz. Daha kapsamlı bir temizlik yapmak istiyorsanız, kurulum noktalarından perdenizi kolayca ayırabilirsiniz. Perdenizi kornişten ayırdıktan sonra banyoda duş yardımıyla hızlıca yıkayabilirsiniz. Zebra perde yıkama işlemi için bahçe hortumu ya da duş başlığı tercih edebilirsiniz. Yıkama sırasında yumuşak bir fırça ya da sünger yardımıyla üzerini temizleyebilirsiniz. 

Zebra Perde Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Doğru zebra perde seçimi için öncelikle seçeneklerinizi bilmelisiniz. Gözünüze hitap eden, pencerelerinize uyumlu ve kullanımıyla sizi rahat ettirecek ve içinize sinen modelleri tercih etmelisiniz. Zebra Yakamoz, Zebra Star, Zebra Roya, Zebra Oregon, Zebra New, Zebra Napoli gibi her biri farklı tasarımlara sahip modellere göz atabilirsiniz. Zebra Miami, Zebra Kaya, Zebra İnce Plise, Zebra İbiza seçeneklerinden hangisi size uygun? Desenleri, renk canlılığı ya da matlığı, pile kalınlığı ve inceliği açısından tercih yaparak evlerinize en uygun perdeleri bulabilirsiniz. Doğru perde ölçüsü aldığınızdan emin olmalısınız. Renk seçerken, hem evinizin dekorasyonuna hem de kişisel zevkinize uygun hareket etmelisiniz. 

Zebra Perde ve Stor Perde Arasındaki Fark

Zebra ve stor perde farkları arasında en başta kumaş gelir. Stor perde, polyester kumaştan üretilebilir. Ancak zebra içinde hem tül hem de perde bir aradadır. Bu nedenle zebra perde üretiminde, polyester kullanmak mümkün değildir. Stor perdeler, tam kapandığında kesinlikle ışık geçirmez. Ancak zebra perde, tül kısmı sayesinde ışık ayarı yapmanıza olanak tanır. 

Stor perdeler de zebra gibi serttir ama ışık geçirgenliği bulunduğu için daha yumuşak bir yapıya sahiptir. Zebra perdeler genellikle çıtaya entegre edilebilecek uyuma sahiptir. Ancak stor perdede monte etme yöntemleri farklılık gösterebilir. Zebra ve stor perdeler, aynı mekanizmaya sahip olsalar da ufak farklarla birbirlerinden ayrılırlar. Zebra ve stor perde karşılaştırması yaptıktan sonra sizin için en uygun perde türüne daha rahat karar verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Stor Perde

Zebra Perde Ölçüsü Nasıl Alınır?

Zebra perde ölçümü yaparken aldığınız ölçü üzerine ekstra 10 cm daha ilave etmelisiniz. Eğer pencere üzerinde ek bir yapı bulunuyorsa bu detayları da sipariş öncesinde firmaya iletmelisiniz. Bütün ölçüleri aldıktan sonra yaptıracağınız pencere sayısına ve toplam ölçüye göre zebra perde metre fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. Neticede zebra perde yaptırmanın maliyetini öğrenebilirsiniz.

Zebra Perde Fiyatları

Perde tasarımı, uzunluğu, renk seçimi, modeli ve adedi zebra perde maliyetini belirler. Zebra perde fiyatları konusunda fikir sahibi olmak istiyorsanız, pencere ölçülerinizi aldıktan sonra firmaya bildirebilirsiniz. Böylece toplam perde üretimi için ne kadar ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Perde fiyatları sadece bunlara bağlı olarak değişmez. Aynı zamanda perdenin kalitesi, mekanizmanın dayanıklılığı, firmanın güvenilirliği, üretim için kullanılacak malzemenin maliyeti perde fiyatında etkilidir. 

Şimdi istediğiniz şıklığı ve estetiği evlerinize getirmek için Demirci Perde kalitesiyle tanışabilirsiniz.  

Perdelerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın !

© 2023 Demirci Perde. All rights reserved.

Powered by Enes Medya | yonkasoft.com